Ali Haydar’ın sahibi kazada yaşamını yitirdi

Ali Haydar’ın sahibi kazada yaşamını yitirdi

İkinci Bahar başta olmak üzere ünlü televizyon dizilerinin çekildiği Fatih’teki restoranın sahibi Ergin Kadı, Beşiktaş’ta motosikletiyle seyir halindeyken bir taksicinin yola hatalı çıkışı nedeniyle geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti.

40 yaşındaki Ergin Kadı, Fatih’te ünlü televizyon dizilerinin çekimlerinin yapıldığı ‘Ali Haydar’ adlı restoranı ortağı ile birlikte işletiyordu.

Hürriyet’ten Çetin Aydın’ın haberine göre pazartesi günü sabah erken saatlerde çok sevdiği motosikletiyle Ortaköy’den Kuruçeşme yönüne gidiyordu.

ali-haydar-in-sahibi-kazada-yasamini-yitirdi-320600-1.

ANİ ÇIKIŞ YAPTI

Yol kenarında bekleyen bir taksi geri dönmek için aniden yola hamle yaptı. Bu ani çıkış nedeniyle seyir halindeki bir otomobil güçlükle durdu. Ergin Kadı, bu araca çarpmamak için aniden fren yaptı. Ancak frenle birlikte motosikletin üzerinden fırlayarak önündeki otomobilin bagaj kısmına çarptı.

ARKASINA BİLE BAKMADI

Ergin Kadı ağır yaralandı. Ambulansla hastaneye kaldırıldı fakat yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Yola ani çıkış yaparak kazaya neden olan taksi şoförü bütün olan biteni görmesine rağmen arkasına bile bakmadan kaçtı.

Polis kazaya neden olan taksi şoförünün bulunması için kamera görüntülerini incelemeye aldı. Soruşturmanın sürdüğü bildirildi. Ali Haydar adlı restoran, özellikle Şener Şen ve Türkan Şoray’ın başrolleri paylaştığı İkinci Bahar dizisiyle Türkiye çapında ün kazanmıştı.

TAKSİ ŞOFÖRÜ TUTUKLANDI

Ergin Kadı’nın ölümüne neden olan ve kazadan sonra kaçan taksi şoförü Mustafa Sarı Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince gözaltına alındı.

Emniyetteki sorgusunda, “Yol kenarında dururken Beşiktaş yönüne dönmek için hamle yaptım. Hamle yaptığım sırada bir otomobil durdu. Kısa süre sonra büyük bir gürültü duydum. Motosiklet otomobile çarpmıştı. Kaza nedeniyle korkuya kapıldım, kaçtım” dediği öne sürüldü.

Yorum Yapın